نحوه تعیین قیمت نرده شیشه ای

برای تعیین دقیق قیمت نرده شیشه ای باید به مواردی که در ادامه این مقاله ذکر می شود توجه داشت تا بتوان به درستی برآورد دقیق و منطقی از قیمت های ارائه شده از مدل های مختلف نرده شیشه ای بدست آورد.

1- ارتفاع نرده شیشه ای در هزینه ساخت پنل ها و نوع شیشه استفاده شده موثر است. به این ترتیب که اگر ارتفاع نرده شیشه ای بیشتر از یک متر باشد ضخامت و نوع شیشه ها تغییر خواهد کرد و باید حتما از شیشه های دولایه سکریت و لمینت شده برای ارتفاع بیشتر استفاده شود.

2- سیستم و مدل نرده شیشه ای در انتخاب اتصالات و یراق آلات مهار کننده پنل های شیشه ای تعیین کننده است و این موضوع نیز در افزایش یا کاهش قیمت نرده شیشه ای موثر خواهد بود. برای مثال در انتخاب مدل نرده شیشه ای فیکس پوینت اگر از اتصالات استیل به جای آلومینیوم استفاده شود قیمت نرده اجرا شده به مراتب بشیتر از مدل آلومینیومی خواهد بود.

3- کیفیت و نوع شیشه ها یکی در از مواردی است که در قیمت گذاری نرده های شیشه ای موثر است. معمولا شیشه های سکریت از نظر قیمت نسبت به شیشه های لمینیت و سکریت ارزانتر است. اینکه شیشه رنگی باشد یا کیرستالی و ضخامت لایه پی وی و لایه سند بلاست برای ساخت شیشه های سفارشی چگونه باشد نیز در قیمت نرده شیشه ای موثر است.